1671
به وبسایت بیمه دی خوش آمدید
دوشنبه, 05 آبان,1399
Dayinsurance

با شما، برای جبران

بیمه دی در یک نگاه

 شرکت بیمه دی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه ای متنوع به اقشار مختلف جامعه بوده و در همین راستا در حال حاضر با 2.500 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40.000 میلیارد ریال و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 208) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین 32 شرکت فعال در این صنعت می باشد.

 

در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده در سراسر کشور که قریب به 30 درصد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند، خدمات بیمه ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت نموده و به همین منظور، این شرکت زیرساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرارداد (بیش از 7.000 مرکز درمانی در سراسر کشور) به گونه ای فراهم نموده است که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی نامه کتبی، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می‌دارند.

 

همچنین، در سال 1398 و به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، شرکت بیمه دی به عنوان رتبه نخست در گروه مؤسسات بیمه ای و رتبه سی و هفتم در بین صد شرکت برتر ایرانی برگزیده گردید و از منظر دو شاخص فروش و بهره وری کلیه عوامل در بین تمام شرکت های ایرانی در جایگاه اول قرار گرفت.

ماموریت

ایجاد اطمینان و آرامش خاطر جامعه با راهکارهای نو از راه جبران یا کاهش مخاطرات

چشم‌انداز

پدیده محبوب مشتریان و پربازده‌ترین شرکت صنعت بیمه

ارزش‌ها

  • سلامت
  • انسجام سازمانی
  • حرفه‌ای‌گری

اطلاعات سازمانی

شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه، با شماره ثبت 241511 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به منظور ارایه خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف به ثبت رسید. این شرکت با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سرلوحه قراردادن شعار تعهد، تخصص و نوآوری به طور مستمر سعی مطلوب به بیمه‌گذاران خود را نموده است.

با افتخار

با 512 نیروی متخصص در خدمت شما هستیم

  • 305 نفر
  • 207 نفر

 

مدرک تحصیلی دکتر فوق لیسانس لیسانس فوق دیپلم دیپلم زیر دیپلم
پرسنل 3 181 252 18 32 26