بيمه درمان انفرادی | بیمه دی | با شما برای جبران
1671
به وبسایت بیمه دی خوش آمدید
پنجشنبه, 27 خرداد,1400
Dayinsurance

بیمه درمان انفرادی

معرفی محصول

بیمه درمان انفرادی چیست؟

در راستای حمایت از افرادی که نمی‌توانند تحت نظر سازمان‌های حقوقی به صورت گروهی بیمه تکمیلی درمان را تهیه کنند، بیمه دی اقدام به ارائه طرح بیمه درمان تکمیلی انفرادی (بیمه درمان انفرادی) نموده است.

در بیمه درمان انفرادی شرکت بیمه دی به عنوان بیمه‌گر متعهد به پرداخت هزینه‌های درمانی و بیمارستانی بیمه‌گذار شامل هزینه‌های بیمارستانی، عمل‌های جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپایی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ناباروری، ویزیت، دارو دندانپزشکی ، رفع عیوب انکساری و سمعک براساس شرایط بیمه‌نامه و فرانشیز توافق شده است.

 

راهنمای خرید

راهنمای خرید:
ارائه پوشش بیمه نامه درمان تکمیلی انفرادی  ملزم به رعایت شرایط زیر است:

1- سقف سنی حداقل یک سال تمام و حداکثر  70سال تمام است.

2- دوره انتظار: برای زایمان اعم از طبیعی و سزارین  9 ماه تمام

برای بیماری‌های مزمن مانند: لوزه، پروستات، دیسک ستون فقرات و گردن، پولیپ، جراجی سینوس، میومکتومی و هیسترکتومی، واریکوسل، سیستوسل و رکتوسل، استرابیسم، لیزیک، کاتاراکت، سرطان، آنتروسل، نارسائی مزمن کلیه، سنگ کلیه، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی و عمل جراحی قلب به استثنا موارد حاد و اورژانسی به تایید پزشک معتمد بیمه‌گر، زردی و بیماری‌های مزمن عفونی مانند: سل و همچنین پیوند اعضا و تمپانوماستوئیدکتومی و سپتوپلاستی و فتق و گواتر و صرع و هزینه درمان ناشی از حوادث مربوط به ادامه معالجاتی که قبل از اولین تاریخ پوشش بیمه شده اتفاق افتاده باشد،  3ماه تمام

3- فرانشیز در کلیه موارد و در صورت عدم استفاده از سهم بیمه‌گران حداقل  10درصد هزینه‌های درمانی مورد تعهد است.

4- تکمیل پرسشنامه سلامت و تایید پزشک معتمد

 

سوالات متداول

بیمه تکمیلی انفرادی بیمه دی هزینه‌های بیمارستانی، اعمال جراحی، پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپائی، خدمات آزمایشگاهی، هزینه‌های آمبولانس، زایمان، ویزیت، دارو و دندانپزشکی را پوشش می‌دهد.

بیمه‌های پایه مانند بیمه تامین اجتماعی، بیمه خدمات درمانی، بیمه ایرانیان، بیمه روستاییان و غیره فقط بخش بسیار اندکی از هزینه‌های درمانی شما را پوشش می‌دهند و اغلب فاقد پوشش‌هایی مانند ویزیت، دارو، دندانپزشکی و غیره هستند. همچنین بیمه‌های پایه اغلب باید در مراکز درمانی خاصی استفاده شود ولی بیمه‌ تکمیلی انفرادی بیمه دی تمام مراکز درمانی را پوشش می‌دهد.

با ارائه دفترچه بیمه تامین اجتماعی در زمان مراجعه بیمار به پزشک یا بیمارستان درصد مشخص و اندکی از هزینه های درمان پوشش داده می‌شود. برای مواردی که هزینه درمانی قابل توجه است باید بیمه تکمیلی داشته باشید.

فرانشیز بیمه درمان انفرادی 10% است.

مهلت تحویل مدارک بیمارستانی و پاراکلینیکی جهت تسویه هزینه های انجام شده حداکثر چهار ماه تمام از تاریخ تنظیم صورت‌حساب در طول قراداد و حداکثر 2 ماه تمام در پایان قراداد است.

حداکثر سن متقاضی برای این بیمه نامه 70 سال ‌است

در صورت استفاده از سهم بیمه‌گر پایه، مابقی هزینه مطابق با قوانین ارزیابی جاری بررسی و پرداخت خواهد شد و در صورت عدم استفاده از سهم بیمه‌گر پایه، بیمه دی تنها سهم خود را مطابق قوانین ارزیابی جاری پرداخت می‌کند.