بیمه دی

یکی بود، هنوزم هست... !

ما همواره دغدغه‌ی پاس داشتن فرهنگ اهدای عضو را داشتیم و حالا در ادامه‌ی این مسیر، طرح جانبخش را کلید زدیم. جانبخش طرح مشترکی است با همکاری انجمن اهدای عضو ایرانیان برای آسایش عزیزانی که نییت اهدای عضو دارند.

معرفی طرح

من هم #جانبخشم

اگر کارت اهدای عضو دارید ما شما را یک جانبخش می‌نامیم، بنابراین با کلیک روی دکمه‌ی کارت اهدا دارم به بخش بعدی بروید تا از امکانات این طرح استفاده کنید. اما اگر کارت اهدای عضو ندارید باز هم می‌توانیم در این طرح با هم باشیم، کافیه ابتدا روی دکمه‌ی چطور کارت اهدای عضو بگیرم کلیک کنید، یک کارت اهدا تهیه کرده و سپس به طرح جانبخش بپیوندید.

چطوری کارت اهدا بگیرم کارت اهدا دارم

ویژه دارندگان کارت اهدای عضو

بیمه‌های موجود در طرح جانبخش

جانبخش یک طرح مشترک بین بیمه دی و انجمن اهدای عضو ایرانیانه. در این طرح شرایطی مهیا شده تا کسانی که دارای کارت اهدای عضو هستند، به موجب نیت خیرشان، بتوانند از شرایط ویژه این طرح و تخفیف‌های در نظر گرفته شده استفاده کنند.

بیمه آتش‌سوزی

بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی علاوه بر آتش‌سوزی مواردی چون صاعقه، سیل، زلزله و طوفان را پوشش می‌دهد و لوازم و اثاثیه منزل را هم شامل می ‌شود.

اطلاعات بیشتر
بیمه زندگی جانبخش

یکی از انواع بیمه‌های عمر انفرادی با پوشش فوت بر اثر مرگ مغزی (به هر علت) و اهدا عضو با مدت اعتبار یکسال است.

اطلاعات بیشتر
بیمه خودرو

بیمه‌گذار می‌تواند به تفکیک یکی از بیمه های شخص ثالث و بدنه خودرو یا هردو را انتخاب نماید.

اطلاعات بیشتر
بیمه درمان انفرادی

همان بیمه‌درمان تکمیلی است که می‌توان به صورت انفرادی یا خانوادگی خریداری کرد.

اطلاعات بیشتر
بیمه مسئولیت فردی

خسارت جانی و مالی مهمان، فرزندان زیر 18 سال، همسر بیمه‌گذار، فعالیت ورزشی غیر‌حرفه‌ای، عوامل روز مزد در خانه بیمه‌گذار و خسارت ناشی از نگهداری حیوانات خانگی را پوشش می دهد.

اطلاعات بیشتر
بیمه مستمری پیشامد

فوت ناشی از حادثه را پوشش می‌دهد و به ذینفع بیمه شونده مستمری تعلق می‌گیرد.

اطلاعات بیشتر

درخواست خرید بسته بیمه‌ای جانبخش

در قسمت بالا انواع بیمه‌هایی که در طرح جانبخش قرار داشت را به شما معرفی کردیم. اگر داری کارت اهدای عضو هستید و علاقه‌مندید تا از تخفیف بیمه‌نامه‌های این طرح استفاده کنید با پر کردن فرم روبرو ما را مطلع کنید. طی روزهای آینده همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.

چطوری میتونم؟

راهنمای دریافت کارت اهدای عضو

ممکنه فکر کنید که گرفتن کارت اهدای عضو به سختیه دریافت کارت‌‌های دیگه است، اما کارت اهدای عضو راحت‌ترین کارتی است که می‌توانیم در زندگی تهیه‌اش کنیم. ثبت‌‌نام و گرفتن این کارت تنها یک دقیقه وقت شما را میگیره، ولی این یک دقیقه ممکنه در آینده به شخص دیگه‌ای سال‌ها زمان بده. حتی می‌‌توانید از همین‌جا و با کلیک روی دکمه‌ی سایت اهدای عضو به صفحه‌ی انجمن بروید و برای دریافت کارت اقدام کنید، سپس در صورت تمایل به همین صفحه برگردید و برای استفاده از تخفیف‌‌های طرح جانبخش روی دکمه‌ی خرید بیمه‌نامه کلیک کنید.

خرید بیمه نامه سایت انجمن اهدای عضو

سوالات متداول

انتقال اعضای یک فرد به فرد دیگر برای نجات زندگی یا بهبود کیفیت زندگی وی، را اهدای عضو می‌گویند. اهدای عضو می‌تواند از افراد زنده (در مورد کلیه و یا اهدای قسمتی از، کبد یا ریه بزرگسالان به فرزندانشان) یا از افراد مرگ مغزی و یا از افراد مرگ قلبی، در شرایط خاص و با تجهیزات و تمهیدات ویژه انجام شود.

کمپین جانبخشم ادای احترامیه به کسانی که کارت اهدای عضو دارند و تشویقی است برای سایر هموطنان که اقدام به دریافت کارت اهدای عضو کنند تا در این مسیر زیبا در کنار هم راه بریم. این کمپین با مشارکت انجمن اهدای عضو ایرانیان پایه‌‌گذاری شده. در این کمپین دارندگان کارت اهدای عضو به مدت دو ماه می‌توانند از تخفیف‌‌های خرید بیمه‌نامه‌های اعلام شده استفاده کنند.

بله؛ در هر زمان که از داشتن کارت منصرف شوید می‌توانید از طریق سایت، تقاضای خود را لغو کنید. هر چند با در نظر داشتن نیاز به رضایت خانواده برای اهدا تنها با اعلام خواسته خود به خانواده خویش نیز می‌توانید انصراف خود را از اهدا اعلام کنید.

بله؛ در هر‌ زمان که از داشتن کارت منصرف شوید می‌توانید از طریق سایت، تقاضای خود را لغو کنید. هر چند با در نظر داشتن نیاز به رضایت خانواده برای اهدا تنها با اعلام خواسته خود به خانواده خویش نیز می‌توانید انصراف خود را اهدا اعلام کنید. بنا بر قانون جمهوری اسلامی ایران و اکثریت کشورهای جهان برای اهدای عضو رضایت خانواده ضروری نمی‌باشد ولی در اکثریت نقاط دنیا با توجه به اثر بسیار بدی که اهدای اعضا بر خلاف نظر خانواده بر جامعه می‌گذارد جلب نظر خانواده برای اهدای عضو را ضروری می‌دانند و حتی علی‌رغم داشتن کارت اهدای عضو، در صورت عدم رضایت خانواده اهدای عضو صورت نمی‌گیرد.

گالری تصاویر