1671
به وبسایت بیمه دی خوش آمدید
شنبه, 01 آبان,1400
Dayinsurance
 

بیمه دی در یک نگاه

بیمه دی در یک نگاه

شرکت بیمه دی با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه ای متنوع به اقشار مختلف جامعه بوده و در همین راستا در حال حاضر با 2.500 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40.000 میلیارد و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 241) از منظر سهم بازار حائز جایگاه چهارم در بین 33 شرکت فعال در این صنعت می باشد.

در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده در سراسر کشور که قریب به 30 در صد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند، خدمات بیمه ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت نموده و به همین منظور ، این شرکت زیر ساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرار داد (بیش از 7.000 مرکز ) به گونه ای فراهم نموده است که بیمه شدگان بدون نیاز به معرفی نامه کتبی ، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می دارند.

همچنین ، در سال 1398 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، شرکت بیمه دی به عنوان رتبه نخست در گروه موسسات بیمه ای و رتبه ای و رتبه سی و هفتم در بین صد شرکت برتر ایرانی برگزیده گردید و از منظر دو شاخص فروش و بهره وری کلیه عوامل در بین تمام شرکت های ایرانی در سال‌های 1398 و 1399 در جایگاه اول قرار گرفت.

ماموریت

ایجاد اطمینان و آرامش خاطر جامعه با راهکارهای نو از راه جبران یا کاهش مخاطرات

چشم انداز

پدیده محبوب مشتریان و پربازده‌ترین شرکت صنعت بیمه

ارزش‌ها
  • سلامت
  • انسجام سازمانی
  • حرفه‌ای‌گری

اطلاعات سازمانی

شرکت بیمه دی (سهامی عام ) در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه ، با شماره ثبت 241511 در اداره ثبت شرکت های تهران به منظور ارایه خدمات بیمه ای در رشته های مختلف به ثبت رسید. این شرکت با بهرمندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور با سر لوحه قراردادن شعار تعهد، تخصص و نوآوری به طور مستمر سعی مطلوب به بیمه گذاران خود را نموده است.

با افتخار

با 512 نیروی متخصص در خدمت شما هستیم

  • 305 نفر
  • 207 نفر

 

مدرک تحصیلی دکتر فوق لیسانس لیسانس فوق دیپلم دیپلم زیر دیپلم
پرسنل 3 181 252 18 32 26