بیمه دی در یک نگاه | سایت بیمه دی | با شما، برای جبران
1671
به وبسایت بیمه دی خوش آمدید
ﺳﻪشنبه, 24 فروردین,1400
Dayinsurance
 

بیمه دی در یک نگاه

بیمه دی در یک نگاه

 شرکت بیمه دی با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در صنعت بیمه کشور از طریق جذب نیروهای متخصص و اتخاذ راهبردی مدرن و برنامه‌ریزی دقیق در حال ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع به اقشار مختلف جامعه است.

بیمه دی هم اکنون با 2,500 میلیارد ریال سرمایه ثبت شده و همچنین تولید حق بیمه سالیانه بیش از 40,000 میلیارد ریال و برخورداری از بالاترین سطح توانگری در صنعت بیمه (سطح 1 توانگری با نسبت 208)، از منظر سهم بازار جایگاه چهارم در بین 32 شرکت فعال در این صنعت را دارد.

 

در حال حاضر بیش از دو میلیون بیمه شده در سراسر کشور (که نزدیک به 30 درصد بازار بیمه درمان تکمیلی را شامل می شوند)، خدمات بیمه‌ای خود را از شرکت بیمه دی دریافت می‌کنند.

بیمه دی زیرساخت فناوری مناسبی را از طریق همکاری گسترده با مراکز طرف قرارداد (بیش از 7,000 مرکز درمانی در سراسر کشور) به گونه‌ای فراهم نموده است که بیمه‌شدگان بدون نیاز به معرفی‌نامه کتبی، خدمات درمانی خود را به صورت آنلاین از این مراکز دریافت می‌کنند.

 

در سال 1398 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، شرکت بیمه دی به رتبه نخست در گروه مؤسسات بیمه‌ای و رتبه سی و هفتم در بین صد شرکت برتر ایرانی برگزیده شد و از نظر دو شاخص فروش و بهره‌وری کلیه عوامل در میان تمام شرکت‌های ایرانی در جایگاه اول قرار گرفت.

ماموریت بیمه دی

ایجاد اطمینان و آرامش خاطر جامعه با راهکارهای نو از راه جبران یا کاهش مخاطرات

چشم‌انداز بیمه دی

پدیده محبوب مشتریان و پربازده‌ترین شرکت صنعت بیمه

ارزش‌ها

  • سلامت
  • انسجام سازمانی
  • حرفه‌ای‌گری

اطلاعات سازمانی

شرکت بیمه دی (سهامی عام) در سال 1383 با اخذ مجوز رسمی از بیمه مرکزی ایران و شورای عالی بیمه، با شماره ثبت 241511 در اداره ثبت شرکت‌های تهران به منظور ارایه خدمات بیمه‌ای در رشته‌های مختلف به ثبت رسید. این شرکت با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و متبحر صنعت بیمه و همچنین گسترش شبکه فروش خود در تمامی نقاط کشور به طور مستمر سعی مطلوب به بیمه‌گذاران خود را نموده است.

با افتخار

با 539 نیروی متخصص در خدمت شما هستیم

  • 309 نفر
  • 230 نفر

 

مدرک تحصیلی دکتر فوق لیسانس لیسانس فوق دیپلم دیپلم زیر دیپلم
پرسنل 4 191 267 21 31 25